Praeitų metų čempionas L. Pouille krito prieš 128-tą raketę

Prancūzijoje vykstančiame turnyre nemalonią staigmeną gavo ir praeitų metų nugalėtojas, kuris Monpeljė ATP250 turnyre krito jau pirmoje savo kovoje. Lucas Pouille (ATP 17) dar neseniai demonstravo puikią formą "Australian Open" turnyre, tačiau atvykęs namo nesugebėjo įveikti Marko Baghdatis (ATP 128).

Galutinis rezultatas 7-6, 6-7, 6-4, o visas susitikimas truko net 2 valandas ir 43 minutes.

Varginančioje kovoje netrūko intrigos, o du pratęsimai neleido žaidėjams atsikvėpti. Pirmą setą po 13 geimų laimėjo Kipro atstovas, kuris atsilikdamas rezultate nepasidavė ir išlygino jį, nors prancūzas turėjo ne vieną setbolą.

Antrame sete žaidėjai net du kartus apsikeitė savo padavimų serijomis ir vėl žaidė pratęsimą, tačiau šį kartą vietinis žaidėjas pasirodė geriau ir išlygino bendrą rezultatą.

Lemiamas setas klostėsi taip pat kovingai, o 128-oji raketė turėjo įgijusi pranašumą, kurio išlaikyti nepavyko prieš kovingai nusiteikusį L. Pouillę. Visgi antrą kartą palaužus priešininko padavimo seriją, čempionas turėjo pripažinti, kad šiandien nelaimės.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gauna 15,335 € ir 45 reitingo taškus. Dabar jo lauks Radu Albot (ATP 90).