Prancūziškos pergalės namuose – P. Herbertas penkių setų kovoje pranoko D. Medvedevą, R. Gasquetas lengvai nugalėjo M. Zverevą

Pirmasis etapas buvo sėkmingas Prancūzijos tenisininkams, kurių ne vienas pateko į antrąjį raundą. Didžiausią staigmeną pateikė Pierre Herbertas (ATP 43), kuris po penkių setų kovos palaužė Danilą Medvedevą (ATP 14) ir pasiekė vieną didesnių pergalių karjeroje.

Prancūzas rezultatu 4-6, 4-6, 6-3, 6-2, 7-5 stebuklingai išsigelbėjo susitikime, kuris truko 3 valandas ir 52 minutes.

Nors pirmuosius du setus vietinis žaidėjas pralaimėjo, tačiau jau trečiame jis perlaužė varžovą ir pradėjo laiminėti. Sėkmingai jis sužaidė ir ketvirtame sete, o žaidėjams teko žaisti lemiamą partiją.

Joje rusas jau pirmavo geimo pranašumu, tačiau neatlaikė varžovo spaudimo ir rezultatas tapo lygus. Vėliau seto pabaigoje 43-oji raketė dar kartą palaužė priešininkinko padavimą ir sėkmingai užbaigė mačą.

Kitame susitikime Richardas Gasquetas (ATP 39) nesunkiai pranoko vokietį Mišą Zverevą (ATP 102) trijų setų kovoje.

Galutinis mačo rezultatas 6-3, 6-4, 6-3, o visa kova truko 1 valandą ir 42 minutes.

Nors prancūzas dar neseniai grįžo po traumų ir tikrai neturi daug patirties, tačiau jo priešininkas demonstruoja dar prastęsne formą ir tik šiek tiek sugebėjo pasipriešinti trečiame sete. Vokietis trumpam buvo įgijęs pranašumą, tačiau 39-oji raketė sugebėjo išlyginti rezultatą, o vėliau jį persverti bei padidinti.

Už patekimą į antrą etapą žaidėjai gauna 79,000 € ir 45 reitingo taškų.