Prie teniso mėgėjų Lietuvos sportininkų tarpe prisijungė ir R. Javtokas (FOTO)

Vieną garsiausių Lietuvos krepšinio veteranų Robertą Javtoką dabar jau galima sutikti ne tik krepšinio aikštelėje ar „Žalgirio“ administracijos koridoriuose. Šiuo metu šio krepšinio klubo vadovybėje dirbantis R. Javtokas laisvalaikiu mėgsta žaisti Lietuvoje sparčiai išpopuliarėjusį tenisą. Apie šį pomėgį buvęs krepšininkas paskelbė savo Instagram paskyroje.

Viename interviu R. Javtokas yra minėjęs, jog jo vaikai pasirinko kiek kitokias sporto šakas nei jų tėtis, tarp kurių garbinga vieta atiteko ir lauko tenisui. Matyt būtent vaikų dėka šiuo sportu susidomėjo ir pats R. Javtokas. Mėgėjiškai tenisą jis žaidžia su draugais, tarp kurių ir kiti garsūs Lietuvos sportininkai. Jau anksčiau apie savo pomėgį žaisti tenisą taip pat Instagram paskyroje yra paskelbęs ir futbolininkas Deividas Šemberas su kuriuo R. Javtokas žaidė dvejetus.

FOTO:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts