R.Berankio ir M.Kukuškino duetas pergalingai startavo „Australian Open“ dvejetų turnyre

Melburne ir toliau tęsiasi prestižinis „Australian Open“ teniso turnyras. Antradienį įtikinamą pergalę vienetų mače šventęs geriausias Lietuvos tenisininkas, trečiadienį stojo į kovą dvejetų varžybose.

Ričardas Berankis kartu su kazachu Michailu Kukuškinu 7:5, 6:4 nugalėjo prancūzo Rogerio-Vasselino ir suomio Henri Kontineno porą.

Pirmajame sete atkakli kova vyko nuo pat pirmosios padavimų serijos. Vis tik, lietuvio porai 10-ajame geime tik per plauką pavyko išvengti klaidos ir nepralaimėti savosios padavimų serijos. Lemiamu geimu tapo 11-asis, kuriame varžovai nesugebėjo pasipriešinti, o Berankio duetas sėkmingai laimėjo pirmąjį setą.

Antrajame sete lemiamu geimu tapo penktasis, kurį Ričardo duetas gan nesunkiai laimėjo. Išsiveržę į priekį Berankis ir Kukuškinas nė karto nesuklydo ir šventė įtikinamą pergalę.

Po šios pergalės lietuvio ir kazacho duetas užsitikrino beveik 30 tūkstančių eurų. Iš viso „Australian Open“ prizinį fondą sudaro apie 51 mln. eurų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts