R. Berankis iššovė „US Open“ dvejetų varžybose

Ričardas Berankis

Geriausias šalies tenisinkas Ričardas Berankis (dvejetų ATP reitingas – 285) jau pirmajame „US Open“ ture nusileido argentiniečiui Diego Schwartzmannui.

Nepaisant nesėkmės, lietuvis (dvejetų ATP reitingas – 285) nepalūžo ir dvejetų varžybose kartu su prancūzu Benoitu Pairu (dvejetų ATP – 75) 6:4, 6:4 dviejų setų kovoje nukovė itin ryškiais dvikovos favoritais laikytą Australijos duetą Johną Patricką Smithą (71) ir Luke'ą Saville'ą (29).

Sekančiame etape lietuvio ir prancūzo poros laukia amerikiečiai Nathanielis Lammonsas (ATP–89) ir Jacksonas Withrowas (ATP–82).

Jei dvejetuose pavyktų peržengti ir amerikiečių barjerą, tai būtų geriausias Ričardo pasiekimas per visą jo karjerą „US Open“ turnyruose.

Už pergalę prieš australus R. Berankis ir B. Pairas apdovanoti 34 tūkstančių JAV dolerių čekiu ir 90 ATP reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts