R.Berankis Maskvoje pasiekė lengvą ir svarbią pergalę

R.Berankis Maskvoje pasiekė lengvą pergalę

Šeštadienio vakarą Maskvoje prasidėjo ATP 250 serijos Kremliaus taurės vyrų turnyro vienetų varžybų kvalifikacijos kovos. Pirmoji Lietuvos raketė 31-erių Ričardas Berankis (ATP-106) pirmajame rate per 1 valandą 19 minučių trukusią kovą rezultatu 6:4, 6:1 įveikė mažiau patirties turintį 24-erių Dimitrijų Popko (ATP-165) bei dėjo labai didelį žingsnį pagrindinio etapo link.

Pirmasis akistatos setas klostėsi permainingai. RiČARDAS Berankis sugebėjo laimėti pirmuosius du geimus (2:0), tačiau Kazachstaną atstovaujantis D.Popko greitai grįžo į žaidimą ir išlygino rezultatą (2:2). Lietuvos tenisininkas į priekį išsiveržė penktajame geime, kai laimėjo varžovų padavimų seriją ir vėl perėmė iniciatyvą į savo rankas bei daugiau jos nebepaleido. Dešimtajame pirmojo seto geime D.Popko bandė priešintis ir sukurti intrigą, tačiau R.Berankis buvo šaltakraujiškas, laimėjo 3 taškus paeiliui ir pergalingai užbaigė setą.

Antrasis setas R.Berankiui prasidėjo idealiai – jis realizavo du „break pointus“, laimėjo dvi savo padavimų serijas, iš kurių vieną „sausu“ rezultatu, ir atitrūko net 4:0. Pergalę R.Berankis įtvirtino jau septintajame geime, kai laimėjo dar vieną varžovo padavimų seriją. D.Popko antrajame sete taip ir nesusikūrė nė vieno „break pointo“.

R.Berankis pelnė 6 ATP vienetų reitingo taškus ir 4395 JAV dolerius, o lemiamoje kovoje dėl vietos pagrindiniame etape susitiks su kroatu Borna Gojo (ATP-216.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts