R. Berankis sudėtingoje akistatoje nusileido Serbijos atstovui

Pirmoji Lietuvos teniso raketė neįveikė atrankos etapo "Indian Wells" turnyre ir pirmame etape nedalyvaus, nebent savo vietą jam užleis dėl traumos pasitraukęs žaidėjas. Ričardas Berankis (ATP 95) po dviejų setų kovos pralaimėjo Filipui Krajinovičiui (ATP 113).

Galutinis akistatos rezultatas 3-6, 5-7, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 37 minutes.

Pirmą setą mūsiškis pradėjo puikiai ir iš karto laimėjo priešininko padavimų seriją. Visgi vėliau jis pranašumo neišlaikė, o varžovas ne tik išlygino, bet ir persvėrė rezultatą.

Antrame sete vyko permaininga kova, o lietuvis atsilikinėjo dviejais geimais, tačiau sugebėjo rezultatą išlyginti. Tada dar kartą teko apsikeisti padavimais, o pačioje seto pabaigoje pratęsimo ištempti nepavyko.

Praeitais metais pavyko atranką įveikti šiame turnyre. Tuo tarpu varžovas iškovojo pirmą pergalę per 4 susitikimus su R. Berankiu.