R. Berankis baigė kovas „Murray River Open“ turnyre

Melburne vykstančiame ATP 250 serijos „Murray River Open“ turnyre nesėkmę patyrė geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-72). Lietuvis aštuntfinalyje 4:6, 2:6 nusileido čekui Jiri Vesely (ATP-69).

Pirmajame sete nuo pat pirmųjų padavimų vyravo lygi ir atkakli kova. Lietuvis devintajame geime pralaimėjo savo padavimų seriją bei dešimtajame nebesugebėjęs atsitiesti pralaimėjo setą.

Antrajame sete Ričardas suklydo jau trečiajame geime ir pralaimėjo savo padavimų seriją. Nesėkmingas lietuviui buvo ir penktasis geimas, kuriame R. Berankis dar kartą nesugebėjo laimėti savo padavimų serijos ir baigė mačą nė karto nelaimėjęs varžovo padavimų serijos.

Tai buvo jau trečioji abiejų tenisininkų akistata ir antroji čeko pergalė.

Šiame turnyre R. Berankis užsitikrino 20 ATP reitingo taškų ir 5500 JAV dolerių.

Šiandien taip pat buvo ištraukti kitą savaitę prasidėsiančio „Australian Open“ turnyro burtai. Pirmasis lietuvio varžovas – Indijos atstovas Sumitas Nagalas (ATP-139), kurį Ričardas Berankis šią savaitę jau kartą nugalėjo.

Jeigu lietuviui pavyks dar kartą nugalėti S. Nagalą jis kitame turnyro etape susitiks su K. Kačanovo (ATP-19) ir A. Vukičiaus ATP-195) mačo nugalėtoju.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts