R.Berankis švenčia svarbiausią gyvenimo pergalę: tenisininkas tapo tėvu

Ričardas berankis susilaukė pirmagimio

31-erių Ričardas Berankis (ATP-101) praleido paskutinius du turnyrus, kuriuose turėjo dalyvauti, tačiau pasirodo, jog tam buvo labai svari priežastis. Pirmoji Lietuvos raketė šiandien vakare savo socialinių tinklų paskyrose paskelbė nuostabią žinią – tenisininkas su savo gražuole širdies drauge susilaukė pirmagimio.

„Mama ir Tėtis džiaugiasi, galėdami pranešti, apie mažylės Olivios gimimą!“, – trumpa žinute socialinėse medijose pasidžiaugė Ričardas Berankis.

Dėl šios nuostabios priežasties stipriausio Lietuvos tenisininko žaidžiant artimiausiu metu neišvysime, tačiau tai nėra didelė problema, be to, sezonas ir taip artėja prie pabaigos. R.Berankis neseniai sužibėjo ATP 250 serijos turnyre Maskvoje, kur sugebėjo prasibrauti net iki pusfinalio ir pelnyti tiek ATP reitingo taškų, kad galėtų visiškai nesijaudinti dėl patekimo į pagrindinį „Australian Open“ etapą.

Dėl pertraukos ir praleistų turnyrų Ričardas Berankis ATP vienetų reitinge smarkiai savo pozicijos nepakeis. Tenisininkas gali arba pakilti iki 100-osios vietos, arba nusileisti iki 102-osios. Tai priklausys nuo kitų sportininkų rezultato.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts