R. Berankis trijų setų trileryje nugalėjo azijietį ir triumfavo Kanadoje

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas sėkmingai baigė savo pasirodymą vienetų turnyre Kanadoje. Ričardas Berankis (ATP 76) po trijų setų kovos nugalėjo Taipėjaus atstovą Jasoną Jungą (ATP 129) ir ketvirtą kartą sezone triumfavo „Challenger“ turnyre.

Mūsiškis rezultatu 6-3, 5-7, 6-4 pranoko varžovą, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 4 minutes.

Susitikimo pradžia geriau susiklostė lietuviui, kuris jau seto pradžioje susikūrė pranašumą ir jį išlaikė iki partijos pabaigos.

Tiesa, antrame sete viskas klostėsi ne taip gerai. Taipėjaus tenisininkas sugebėjo laimėti mūsų tautiečio padavimo seriją ir artėjo prie išlyginto bendro rezultato. R. Berankis lengvai nepasidavė ir išlygino rezultatą geimais, nors J. Jungas jau turėjo kelis setbolus.

Partija artėjo prie pratęsimo, tačiau 76-oji raketė vėl krūptelėjo ir leido priešininkui pasiimti setą.

Lemiamoje mačo dalyje vyko atkakli kova, tačiau Ričardas Berankis buvo priekyje ir sugebėjo palaužti varžovo geimą, kuris leido triumfuoti finale.

Už iškovotą trofėjų jis gaus 14,400 $ ir 100 reitingo taškų.

Šis trofėjus jau 4 sezone ir 2 Kanadoje.