R. Berankis triumfavo Pietų Korėjos „Challenger“ turnyre (VIDEO)

Pirmoji Lietuvos teniso raketė iškovojo dar vieną taurę šiame sezone ir sutvirtino savo pozicijas TOP100 reitinge. Ričardas Berankis (ATP 95) per du setus pranoko Andrew Harrisą (ATP 276) iš Australijos ir trečią kartą šiais metais triumfavo "Challenger" lygyje.

Mūsiškis finale turėjo vargo tik pirmame sete ir iškovojo pergalę rezultatu 7:6, 6:2, o visas susitikimas truko 1 valandą ir 29 minutes.

Pirmame sete Australijos tenisininkas kokybiškai priešinosi ir neleido mūsiškiui iš pradžių kurtis progų ant jo padavimo. Visgi vėliau progos atsirado, tačiau jų išnaudoti nepavyko ir teko žaisti pratęsimą, kuriame pirmą partiją laimėjo lietuvis.

Antrame sete viskas buvo paprasčiau ir du kartus palaužęs varžovo padavimų serijas R. Berankis tapo šio turnyro nugalėtoju.

Už triumfą Busano miesto turnyre jis gaus 21,600 $ ir 125 reitingo taškus. Po šios pergalė Ričardas turėtų pakilti apytiksliai iki 75 reitingo vietos ir rikiuotis šalia mūsų kaimyno E. Gulbio.

Sekanti stotelė dar vieanas Pietų Korėjos turnyras, kuris prasidės jau rytoj.