ATP Torontas: R. Haase išmetė paskutinį kanadietį, A. Zverevas lengvai pateko į ketvirtfinalį

Toronte į traukinį, kuris veža į ketvirtfinalio etapą pateko ir Robinas Haase (ATP 39) ir Aleksanderis Zverevas (ATP 3), kuris visai neseniai apgynė titulą Vašingtone. Olandijos atstovas pasižymėjo tuo, kad kovoje dėl patekimo į ketvirtfinalį nugalėjo jaunąjį kanadietį Denisą Šapovalovą (ATP 26), kuris buvo paskutinis vietinis žaidėjas šiame turnyre.

Olandas per du setus 7-5, 6-2 nugalėjo 26-tą pasaulio raketę ir taip užsitikrino vietą ketvirtfinalio etape. Kol kas, tai geriausias rezultatas šiame sezone tenisininkui, kuris pergalę pasiekė per 1 valandą ir 16 minučių.

Pirmame sete vyko įnirtinga kova, o abu dalyviai apsikeitė padavimais, tačiau seto pabaigoje sėkmingiau sužaidė 39-oji reitingo raketė, kuri laimėjo varžovo padavimą ir pirmą setą.

Antrame sete viskas vyko dar lengviau, be didesnio pasipriešinimo geriausias Olandijos tenisininkas du kart nulaužė Deniso padavimus ir triumfavo mače.

Kitoje kovoje trečioji pasaulio raketė Aleksanderis Zverevas lengvai įveikė perspektyvų Rusijos tenisininką Danilą Medvedevą (ATP 68). Galutinis akistatos rezultatas 6-3, 6-2, o visa kova truko vos 53 minutes.

Vokietis neleido varžovui susikurti nei vienos progos laimėto jo padavimo, o pats išnaudojo visus 3 breikpointus, vieną pirmame sete ir du antrame.

Taip pat mačo nugalėtojas laimėjo net 22 iš 23 pirmo padavimo taškus.

Kitame etape A. Zverevas susitiks su Stefanu Tsitsipu, jie jau buvo susitikę prieš savaitę, o R. Haase susitiks su Karenu Chačanovu.

Už patekimą į ketvirtfinalį žaidėjai gaus po 128,050 $ ir 180 reitingo taškų.

Mačo akimirkos:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts