R. Nadalio dedė: Aš buvau pigiausias variantas treniruoti

Antrosios pasaulio teniso raketės buvęs treneris prisipažino, kad sprendimas treniruoti savo giminaitį nebuvo priimtas iš gero gyvenimo. Rafaelis Nadalis pirmą kartą raketę į rankas paėmė būdamas trejų metų, o ją jam davė būtent dedė Tonis Nadalis.

Kalbėdamas su savo šalies žiniasklaida T. Nadalis atskleidė, kad viena iš priežasčių buvo, jog jis buvo pigiausias treneris ATP ture. Jei būtų samdytas kitas treneris visų treniruočių kaina būti žymiai didesnė, o ir pats Rafaelis gal nebūtų toks geras kaip dabar, nes negalėtų leisti sau tiek treniruočių.

Pigesnių trenerių ir būti negalėjo, nes tenisininko dėdė niekada neprašė jokių pinigų iš savo giminaičio ir treniravo jį altruistiškai.

Visgi T. Nadalis neslepia, kad jam apmaudu, jog R. Nadalis pradėjo žaisti žymiai geriau jam pasitraukus. – Juokaudamas kalbėjo buvęs treneris.

Kol Ispanijos tenisininkas dirba su treneriu C. Moya, tuo tarpu Tonis užima vadovo pareigas Rafaelio Nadalio teniso akademijoje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts