R. Nadalis ir R. Federeris toliau trypia varžovus ir užsitikrino vietą ketvirtfinalyje

Indian Velso "Masters" turnyre prie titulo artėja vieni geriausių pasaulio tenisininkų. Rafaelis Nadalis (ATP 2) per du setus įveikė serbą Filipą Krajinovičių (ATP 113), o Rogeris Federeris (ATP 4) per tiek pat setų nugalėjo Kailą Edmundą (ATP 23), kuris šiuo metu geriausias D. Britanijos teniso žaidėjas.

Ispanas pergalę pasiekė rezultatu 6-3, 6-4, o korte jie praleido 1 valandą ir 28 minutes.

Jau pirmame sete atrodė viskas bus labai paprasta mačo nugalėtojui. Jis įgijo pranašumą, tačiau seto pabaigoje šiek tiek suklupo ir rezultatas tapo lygus. Visgi netrukus vėl jau pirmavo 2-oji raketė ir laimėjo setą.

Antrame sete jis vėl pradžioje įgijo pranašumą ir jį išlaikė iki mačo pabaigos. Naują padavimo techniką demonstruojantis R. Nadalis atliko 7 padavimus be atsako.

Kitas jo varžovas Karenas Chačanovas (ATP 13).

Kitame susitikime Šveicarijos tenisininkas pasiekė pergalę rezultatu 6-1, 6-4 per 1 valandą ir 4 minutes.

Jau pirmame sete 4-oji raketė laimėjo dvi varžovo padavimo serijas ir nesunkiai išsiveržė bendrame rezultate setais. Antrasis setas buvo sunkesnis, o R. Federeris kartą laimėjęs brito geimą triumfavo ir mače.

Visgi susitikimas šveicarui nebuvo lengvas, jam teko net 7 kartus gelbėti savo padavimo seriją ir jis tai sėkmingai padarė, neleisdamas varžovui išlyginti rezultato.

Kitame etape jo laukia lenkas Hubertas Hurkačas (ATP 67), kuris pateikė jau ne vieną sensaciją turnyre.