R. Nadalis apie kūną: mes sumokėsime pilną kainą kai busime 45-erių metų

Antroji pasaulio raketė neslepia, kad dideli turnyrai, dažni mačai ir sunkūs mačai daro didelę įtaką kūnui. Rafaelis Nadalis neseniai pasitraukė iš Indian Velso turnyro pusfinalio, kuriame turėjo žaisti prieš kitą jau vyresnio amžiaus žaidėją Rogerį Federerį.

Neskaitant netikėto pasitraukimo iš pusfinalio žaidėjas jau keletą dienų atgal buvo paskelbęs, kad dėl savo kūno nedalyvaus Majamio Open turnyre ir dar galbūt keletoje kitų stotelių.

Pats ispanas pabrežė, kad kūnas ir sveikata jam yra svarbiausia, o reitingo viršūnės jis specialiai nebesivaiko. “Pasitraukimas nereiškia, tik dėl šiandienos, aš pasitraukiu dėl rytojaus. Gali būti, kad mes sumokėsime pilną kainą kai būsime 45-erių metų ar panašiai. Tai nebus gražu ir kai aš matau vyresnias teniso legendas vaikštant po turo turnyrus, man sunku, tai matyti" Išsireiškė ispanas apie traumas ir poveikį ateičiai.

Tenisininkas kaip ir kiekvienas sportininkas dėl didelių krūvių ateityje gali patirti įvairių problemų su sveikata.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts