R. Nadalis vargo pirmame sete, tačiau antrame išrašė varžovui riestainį (VIDEO)

Romoje titulą ginantis ispanas sėkmingai pasiekė pusfinalio etapą ir dar labiau priartėjo prie apginto trofėjaus. Rafaelis Nadalis (ATP 2) per du setus pranoko savo tautietį Fernando Verdasco (ATP 38) bei jau 19-tą kartą nugalėjo jį tarpusavio akistatose.

Grunto karalius turėjo sunkumų pirmame sete, tačiau antrame žaidė puikiai ir pasiekė pergalę rezultatu 6:4, 6:0. Visas susitikimas truko 1 valandą ir 39 minutes.

Pirmame sete 2-oji raketė iš karto pralaimėjo savo padavimo seriją ir ilgą laiką atsilikinėjo rezultate. Visgi po klampios pradžios, jam pavyko išlyginti rezultatą bei greitai jį pervserti, ko sekoje jis laimėjo pirmą partiją.

Antrame sete viskas klostėsi puikiai ir aukščiau reitinge esantis ispanas sutriuškino varžovą. Tiesa 38-oji raketė dar turėjo progą seto pradžioje išlyginti rezultatą, bet ja nepasinaudojo ir pasidavė morališkai.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjai gauna 248,745 € ir 360 reitingo taškų. Kitame etape jo laukia S. Tsitsipas (ATP 7).

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts