R. Nadalis vėl strigo, tačiau pasiekė pirmą pergalę Barselonoje (VIDEO)

Antroji pasaulio raketė nedemonstravo solidžiausio teniso ir Barselonoje vykstančiame grunto turnyre, tačiau pasiekė pergalę. Rafaelis Nadalis po trijų setų kovos palaužė argentinietį Leonardo Mayerį (ATP 63) ir užsitikrino vietą aštuntfinalyje, kur susitiks su savo geru bičiuliu Davidu Ferreru (ATP 155).

Ispanas pergalę pasiekė tik po trijų setų, rezultatu 6-7, 6-4, 6-2, o visas susitikimas truko net 2 valandas ir 52 minutes.

Pirmame sete atrodė, kad ispanas problemų neturės ir jam pavyko palaužti varžovo padavimo seriją. Tiesa, išnaudoti savo padavimų nepavyko ir rezultatas netrukus tapo lygus, o vėliau žaidėjai pasiekė pratęsimą. Jame sėkmė šypsojosi 63-ąjai reitingo raketei, kuri ir laimėjo setą.

Visgi po šalto dušo prabudęs R. Nadalis pradėjo žaisti kur kas geriau ir viską laikė savo rankose tiek antrame, tiek trečiame sete.

Tai buvo jau 6-asis žaidėjų susitikimas ir 6-oji Ispanijos tenisininko pergalė. Žaidėjai patekę į aštuntfinalį gauna 33,580 € ir 45 reitingo taškus.

Kitame etape lauks jau 36-oji akistata tarp R. Nadalio ir D. Ferrero skaičiuojant visus susitikimus. 27 kartus pergalę šventė antroji raketė.