Rafaelio Nadalio ir Novako Džokovičiaus akistatoje nugalėjo ispanas

Italijoje vykstančiame Masters lygio turnyre, pusfinalio etape susitiko du teniso grandai ir dvi buvusios pirmosios raketės. Rafaelis Nadalis (ATP 2) ir Novakas Džokovičius (ATP 18) korte praleido 1 valandą ir 58 minutes, po kurių paaiškėjo nugalėtojas. Rezultatu 7-6, 6-3 pergalę iškovojo Ispanijos tenisininkas ir pateko į finalą Romoje.

Nors pirmasis setas buvo atkaklus, tačiau, tai pareikalavo labai daug serbo jėgų. Antroji pasaulio raketė jau ant trečio priešininko padavimo išsivėržė į priekį ir parodė, kad grunto karalius čia jis. Visgi Novakas nepasidavė ir išlygino rezultatą, o setas nukeliavo į pratęsimą.

Pratęsime sėkmė nusišypsojo Rafaeliui, o po laimėto pirmo seto jis pradėjo žaisti dar geriau. 18-ta reitingo rakete matėsi dar nėra pasiruošus tokiam tempui ir antrame sete priešintis nesugebėjo.

Tai buvo 51-mas susitikimas tarp šių tenisninkų apskritai ir 25-oji Ispanijos sportininko pergalė.

Akistatos nugalėtojo finale laukia kova su Aleksanderiu Zverevu (ATP 3).