Rafaelio Nadalio sezono apžvalga: praleis kelis svarbius turnyrus

Vienas geriausių pasaulio tenisininkų bei 17 kartų didžiojo kirčio turnyrų čempionas Rafaelis Nadalis (ATP 2) paskelbė savo 2019-ųjų metų tvarkaraštį. Jame ispanas turės gana daug pertraukų, taip stengdamasis kiekvieną turnyrą sužaisti kiek įmanoma geriau.

Pirmiausia R. Nadalis keliaus Katarą, kur jau netrukus prasidės pirmasis šio sezono turnyras. Vėliau persikels į Australiją bei sužaidęs kelis turnyrus kovos dėl dar vieno „Australian Open“ titulo. Po to ispano laukia praėjusį sezoną praleisti „Indian Wells“ bei „Miami Open“ turnyrai. Grunto karalius taip pat pasiryžęs sužaisti visus penkis grunto sezono turnyrus, o vėliau ir „Roland Garros“ Paryžiuje.

Didžiausia pertrauka numatoma po grunto sezono. Iki pat Vimbldono R. Nadalis nežais nei vienose varžybose, tačiau nepaisant to, dalyvaus Londone vyksiančiame didžiojo kirčio turnyre. Prieš „US Open“ ispanas sužais Montrealyje bei Sinsinatyje, o po sezono dalies JAV prisijungs prie R. Federerio „Laver Cup“ pirmenybėse. Iš čia keliaus į Šanhajų, o paskui, jei pateks, dalyvaus ir finaliniame ATP sezono turnyre.

Rafaelio Nadalio užimtumas bus didžiausias tik grunto sezono metu. Tai strategiškai palanku, kadangi ispanas turės visus šansus apginti ant šios dangos iškovotus titulus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts