Rasizmas? Ar paprastas nusivylimas teisėjais? (Video)

Per šį savaitgalį buvo sužaisti svarbiausi Daviso taurės mačai, kurių buvo tikrai ne vienas. Nenuostabu, kad tuose mačuose galėjo kilti įvairių incidentų, taip ir nutiko, kad Japonijos – Brazilijos rinktinių susitikime per vienetų mačą kilo tokia situacija.

Guilherme Clezar (ATP 244) mače su Yuichi Sugita (ATP 42) parodė pašaipų ženklą, taip parodydamas savo nuomonę kodėl kilo ši situacija. Išties situacija labai paprasta, po brazilo smūgio, linijos teisėja užfiksavo jog kamuoliukas nusileido už linijos ir taip taškas atiteko japonui. Clezar Guilherme nesutiko su tokiu sprendimu ir pasinaudojo „hawkeye“ technologija, kuri parodė, jog kamuoliukas nusileido ant linijos. Būtent po to epizodo brazilas ir parodė savo gestą.

Už tokį pasišaipymą žaidėjas gavo 1500 dolerių nuobaudą. Šis užfiksuotas gestas žaidėjui gali kainuoti ir brangiau, nes yra svarstoma ar baudą padidinti ar diskvalifikuoti žaidėją iš rinktinės ar kelių teniso turnyrų.

Brazilo iškovotas nepadėjo ir mačas pasibaigė 3:0 (6-2, 7-5, 7-6(5)) japono naudai.

Video :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts