Ričardas Berankis dalyvaus „ATP St. Petersburg 2017 Open“ turnyre

Šį pirmadieni startuosiantis Rusijos ATP250 turnyras turės ir lietuvišką prieskonį. Ričardas Berankis trečius metus iš eilės dalyvaus šiame turnyre, o iš viso, tai bus penktasis kartas, kai lietuvis dalyvauja „SPB Open“ turnyre Rusijoje.

Praeitais metais Ričardas Berankis šiame turnyre iškovojo vieną pergalę ir kitame etape po trijų setų kovos nusileido Roberto Bautista Agut. Visgi šiemet yra puiki proga pakartoti šį rezultatą, nes lietuvio pirmoje kovoje lauks žaidėjas iš kvalifikacijos etapo. Kvalifikacijoje dalyvauja daug žinomų žaidėjų, tarp jų ir Ernest Gulbis (ATP 210), Gabashvili Teimuraz (ATP 226), Albot Radu (ATP 110).

„Saint Petersburg Open“ turnyras yra vienas iš Rusijos pasididžiavimu. Ne pirmus metus vykstantis turnyras kasmet susilaukia vis daugiau dėmesio, o moterų „St. Petersburg“ turnyras buvo paskelbtas vienu iš geriausių turnyrų praeitais metais.

Šiemet turnyro prizinį fondą sudaro 1,064,715 $ bei 250 reitingo taškų. Nugalėtojas gaus 178,480 $. Pirmajame rate pralaimėję žaidėjai namo keliaus tikrai nenusiminę, nes gaus po 10,125 $.

Už pergalę pirmajame rate žaidėjai gaus 17,090 $ ir 20 reitingo taškų.

Tarp dalyvaujančių žaidėjų šiemet nepamatysime praeitų metų finalisto Stanislas Wawrinka ir titulo nugalėtojo Alexander Zverev.

Šių metų dalyvių sarašas :

Roberto Bautista-Agut (ATP 13) – praeitų metų rezultatas pusfinalis
Jo-Wilfried Tsonga (ATP 18) – dalyvaus pirmą kartą
Fabio Fognini (ATP 29) – 2012 metų finalistas
Adrian Mannarino (ATP 31) – praietais metais krito pirmame rate prieš Ričardą Berankį
Visi šie žaidėjai kovas pradės nuo antrojo etapo.

Tarp dalyvių taip pat pamatysime Philipp Kohlschreiber (ATP 34), Paolo Lorenzi (ATP 38), Viktor Troicki (ATP 47) ir jaunąjį Kroatijos talentą Borna Čorič (ATP 56).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts