Ričardas Berankis neįveikė atrankos Maskvoje, tačiau turi šansų patekti į pagrindinį etapą

Pirmoji Lietuvos teniso raketė nusileido Kazachstano tenisininkui ir nepateko kol kas neturi realios vietos pagrindiniame etape. Ričardas Berankis (ATP 107) po dviejų setų antrame atrankos etape nusileido Aleksandrui Bublikui (ATP 217).

Galutinis akistatos rezultatas 4-6, 6-7, o visas mačas truko 1 valandą ir 27 minutes.

Visas susitikimas buvo pilnas intrigos ir atkaklios kovos, tačiau jau nuo pradžių lietuvis turėjo problemų. Ričardas pralaimėjo pačią pirmą savo padavimo seriją ir turėjo vytis varžovą, tačiau varžovas irgi nežaidė stabiliai. Dalyviai du kartus apsikeitė padavimų serijomis, tačiau mūsiškis seto pabaigoje trečią kartą pralaimėjo savo padavimą ir atidavė varžovui setą.

Antrame sete abu tenisininkai puikiai laikė savo padavimą ir nukeliavo į pratęsimą, kuriame geriau pasirodė anksčiau rusų pilietybę turėjęs žaidėjas.

R. Berankis dabar turi tik teorinius šansus patekti į pagrindinį etapą jei N. Kyrgiosas nedalyvaus turnyre dėl traumos.