Ričardas Berankis dramatiškoje kovoje nusileido prancūzui ir į pagrindinį „Roterdamo ATP500“ turnyro etapą nepateko

Olandijoje vykstančiame ATP500 turnyro kvalifikacijoje dalyvavo ir geriausias Lietuvos tenisininkas, kuris po antrojo etapo nepateko į pagrindinį turnyrą. Antrojoje kovoje jis nusileido prancūzui Pierrui Herbertui (ATP 76).

Šių žaidėjų akistata truko virš dviejų valandų, per kurias buvo sužaisti trys setai, po kurių Ričardas Berankis (ATP 117) turėjo pripažinti varžovo pajėgumą rezultatu 6-4 3-6 6-7.

Nors pirmąjį setą laimėjo lietuvis, tačiau antrame laimėti varžovo padavimų niekaip nepavyko ir prancūzas išlygino rezultatą setais 1:1.

Lemiamame sete virė tikra kova, o Ričardas vis kėsinosi į kiekvieną varžovo padavimą, tačiau lemiame momente pirmaujant 5-4 ir lietuviui paduodant užbaigti mačo nepavyko ir varžovas grįžo į mačą. Pratęsime intrigos taip pat netrūko, visgi pasipriešinti tobulai servuojančiam varžovui nepavyko ir pratęsimas baigėsi 6:8.

Pierras Herbertas šiame mače atliko net 16 neliečiamų padavimų, tuo tarpu tenisininko iš Lietuvos sąskaitoje vos 3 tokie padavimai bei 6 dvigubos klaidos.

Į pagrindinį turnyro etapą lietuvis dar gali patekti, jei dėl traumos iš turnyro pasitrauktu 2 žaidėjai, kaip tai padarė Jo Wilfriedas Tsonga.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts