R. Berankis po trijų setų kovos pasiekė pirmą pergalę Kanadoje

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas pasiekė pirmą pergalę Kanadoje vykstančiame "Challenger" turnyre. Ričardas Berankis (ATP 76) po trijų setų kovos nugalėjo Graikijos atstovą Michailą Pervolarakis (ATP 476) ir pateko į aštuntfinalį.

Mūsiškis pergalę pasiekė rezultatu 4-6, 6-3, 6-4, o visas susitikimas truko 2 valandas ir 25 minutes.

Susisitikimą geriau pradėjo graikas, kuris du kartus palaužė lietuvio padavimo seriją ir užtikrintai pirmavo. Tiesa, mūsiškis dar kartą sušvelnino rezultatą, tačiau labiau priešintis nepajėgė.

Antrame sete atsibudęs R. Berankis pradėjo spausti priešininką ir jam pavyko išsiveržti į priekį. Visgi, varžovas nepasidavė ir išlygino rezultatą. Tokia situacija dar kartą pasikartojo, tačiau mūsų tautietis trečią kartą laimėjo varžovo geimą ir netrukus setą.

Lemiama mačo dalis iš pradžių nesiklostė sėkmingai 77-ąjai raketei, kuri atsilikinėjo rezultatu 1:4, bet sugebėjo atsitiesti ir laimėti paskutinį setą 6:4.

Už patekimą į aštuntfinalį žaidėjai gauna 1,720 $ ir 8 reitingo taškus. Kitame etape jo laukia Lloydas Glasspoolas (ATP 387).

Turnyro prizinį fondą sudaro 108,320 tūkstančiai dolerių.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts