Po sunkios kovos Ričardas Berankis pateko į pusfinalį Prancūzijoje (ĮRAŠAS)

Mūsų tautietis Ričardas Berankis (ATP 136) dėl patekimo į pusfinalį stojo į kovą prieš vietinį žaidėją Glebą Sakharovą (ATP 153), kuris kaip įmanydamas stengėsi apginti namų kortą nuo puikų žaidimą demonstruojančio lietuvio. Visgi turnyro šeimininkas savo namuose, Prancūzijoje nesugebėjo atsilaikyti prieš geriausią Lietuvos teniso žaidėją.

Po dviejų valandų ir 14 minučių kovos paaiškėjo ir galutinis rezultatas 6-1 4-6 6-4.

Nors pirmasis setas buvo laimėtas labai lengvai, antrajame sete Ričardas Berankis susikomplikavo savo padėtį ir rezultatas tapo 1:1 setas, o žaidėjai turėjo žaisti trečiąjį lemiamą setą. Lietuvis savo priešininką sugebėjo perlaužti tik trečio seto pabaigoje, kai rezultatui esant 4-5 varžovas nesusitvarkė su jauduliu ir pralaimėjo savo padavimą.

Už patekimą į pusfinalį lietuvis gaus 3,250 € ir 33 reitingo taškus. Kitame etape lauks susitikimas su Liamu Broady (ATP 172) iš Didžiosios Britanijos.

Įrašas :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts