Ričardas Berankis Sinsinatyje neįveikė kvalifikacijos

Sekmadienį Jungtinėse Amerikos Valstijose pajėgiausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis (ATP-84) antrajame ATP 1000 serijos turnyro kvalifikacijos etape patyrė apmaudų pralaimėjimą. Lietuvis 7:6 (8:6), 5:7, 2:6 nusileido japonui Yoshihito Nishiokai (ATP-57) ir neprasibrovė į pagrindinį turnyro etapą.

Abu tenisininkai mačą pradėjo užtikrintai laimėdami savo padavimų serijas. Pirmajame sete nei vienas iš tenisininkų nepralaimėjo savo padavimų serijų, todėl teko žaisti pratęsimą. Japonijos tenisininkas didžiąją dalį pratęsimo pirmavo (5:2), tačiau atsitiesęs Berankis sugebėjo persverti rezultatą ir laimėjo setą (8:6).

Antrajame sete Berankis užtikrintai laimėjo pirmuosius varžovo ir savo padavimus bei išsiveržė į priekį 4:0. Vis tik iš karto po to sekė dvi lietuvio klaidos iš eilės, o varžovas išlygino rezultatą 4:4. Nors Berankis ir sugebėjo laimėti sekančią savo padavimų seriją, tačiau lemiamu tapo 12-asis geimas, kuriame japonas dar kartą privertė suklysti lietuvį ir laimėjo setą 7:5.

Lemiamą setą Berankis iš karto pradėjo klaida, o japonas išsiveržė į priekį 3:0. Nors lietuviui pavyko šiek tiek atsitiesti rezultatas jau buvo 5:2 japono naudai. Deja aštuntajame geime Berankis dar kartą nesugebėjo laimėti savo padavimų serijos, o japonas švęsdamas pergalę užtikrintai žengė į pagrindinį ATP 1000 serijos turnyrą.

Už patekimą į antrąjį atrankos etapą Ričardas Berankis užsitikrino 16 ATP reitingo taškų ir beveik 13 tūkst. JAV dolerių.