Ričardas Berankis sunkioje pratęsimų kovoje nutraukė pralaimėjimų seriją

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas pradėjo savo pasirodymą Prancūzijoje vykstančiame Meco ATP 250 turnyre. Ričardas Berankis (ATP 103) pirmame etape susitiko su vokiečiu Maksimalijanu Martereriu (ATP 57), kurį nugalėjo trijų setų kovoje.

Visa akistata truko 2 valandas ir 18 minučių, o galutinis rezultatas 7-6, 6-7, 6-4.

Pirmas setas prasidėjo nuo pralaimėto mūsiškio padavimo, tačiau jau kitame geime rezultatas tapo lygus. Abu žaidėjai toliau stabiliai laimėjo savo padavimus ir pasiekė pratęsimą, kuriame geriau pasirodė mūsų tautietis.

Antrame sete abu žaidėjai turėjo progų laimėti vienas kito padavimą, tačiau jų neišnaudojo ir vėl teko žaisti pratęsimą, tačiau šį kartą jį laimėjo vokietis.

Lemiamas setas klostėsi panašiai kaip ir antrasis, o abu tenisininkai turėjo progų išsiveržti į priekį, tačiau, tai seto pabaigoje pavyko padaryti tik mūsiškiui.

Šiame mače Vokietijos tenisininkas pasižymėjo puikių padavimu ir atliko net 15 ace'ų.

Už pergalę pirmame etape Ričardas Berankis gaus 8,565 € ir 20 reitingo taškų. Po šios pergalės Lietuvos sportininkas nutraukė net 9 pralaimėjimų seriją.