Ričardas Berankis įveikė paskutinį priešininką ir pateko į pagrindinį turnyro etapą

Geriausias Lietuvos teniso žaidėjas sėkmingai įveikė atranką Meksikoje ir prasibrovė į pagrindinį „Acapulco ATP 500“ turnyro etapą. Lietuvis pirmoje kovoje susitiko su Marcelo Arevalo (ATP 214), kurį įveikė sunkioje trijų setų kovoje, o antroje kovoje įveikė Keviną Kingą (ATP 179).

Antrasis kvalifikacijos mačas lietuviui susiklostė kur kas lengviau, jis rezultatu 6-4 6-4 nugalėjo kairiarankį amerikietį. Šių tenisininkų akistata truko 1 valandą ir 20 minučių per kurias Ričardas Berankis (ATP 108) turėjo problemų su savo padavimu, jis paduodant suklydo, net penkis kartus, o varžovas buvo susikūręs 7 progas laimėti mūsiškio padavimą, tačiau jam, tai padaryti pavyko tik kartą.

Už įveiktą atrankos etapą žaidėjai gaus po 20 reitingo taškų, o savo varžovus visi sužinos pirmadienį. Galimi variantai Jackas Sockas (ATP 8), **Adrianas Mannarino **(ATP 24), Dominikas Thiemas (ATP 6), Thanasi Kokkiniakis (ATP 215).

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts