Rogeris Federeris jau penktąjį kartą karjeroje išrinktas metų sportininku

Šveicarų teniso legenda bei begalės titulų laimėtojas į savo kolekciją prisidėjo dar vieną trofėjų – šią savaitę Monake vykusiuose „Laureus Sports“ apdovanojimuose Rogeris Federeris penktąjį kartą pripažintas metų sportininku. Be to, jis yra daugiausiai apdovanojimų šioje nominacijoje turintis žmogus.

Teniso maestro savo karjeroje yra laimėjęs net 20 didžiojo kirčio serijos turnyrų, bei yra pasiekęs apie 30 teniso pasaulio rekordų. Nors legendiniam tenisininkui jau 36-eri, panašu, kad jis dar neketina sustoti: neseniai vėl grįžęs į ATP reitingo višūnę, jis tapo vyriausiu žaidėju, kada nors buvusiu pirmoje pozicijoje.

Atrodytų, jog tiek pasiekęs sportininkas tikrai nusipelnė užtarnauto poilsio ir jau galėtų oriai baigti savo įspūdingą karjerą, tačiau Rogeriui Federeriui stabdžių dar nereikia. Artimiausiuose jo planuose – Indian Wellso turnyras, kuriame pirmoji pasaulio raketė gins praeitais metais laimėtą titulą.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts