Rogeris Federeris sužinojo savo pirmą varžovą Vokietijoje: pirmasis mačas dėl sugrįžimo į reitingo viršūnę

Antroji pasaulio raketė Rogeris Federeris (ATP 2) atvyko į Vokietija, kur dalyvaus Štutgarto žolės dangos turnyre. Praleidęs visą grunto sezoną šveicaras jaučiasi puikiai pailsėjęs ir užtikrintas savo jėgomis. Dėl aukšto reitingo praleidžiantis pirmą kovą Šveicarijos tenisininkas turėjo daugiau laiko pasiruošti.

Pirmasis antrosios pasaulio raketės priešininku tapo Vokietijos pilietis Miša Zverevas (ATP 54), kuris pirmame etape nugalėjo Michailą Južną (ATP 93).

Teniso maestro ir vokietis jau yra susitikę penkis kartus ir visus kartus būtent šveicaras šventė pergalę. Paskutinį kartą jie susitiko praeitų metų Vimbldone trečiame rate.

Nors praeitais metais 54-oji raketė šiame turnyre pasiekė pusfinalio etapą, tačiau šiais metais, tai padaryti bus labai sunku.

Rogeris Federeris į pirmąją reitingo vietą gali sugrįžti pasiekęs finalinį etapą. Šiuo metu jį nuo pirmosios vietos skiria 100 taškų.

Paskutinį kartą Šveicarijos tenisininką turnyre matėme kovo 24 dieną.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts