Rogeris Federeris sutriuškino varžovą Olandijoje ir dar labiau priartėjo prie pirmosios reitingo vietos (VIDEO)

Roterdamo turnyre dalyvaujantis Rogeris Federeris (ATP 2) siekia tapti pirmaja pasaulio rakete, kuria dabar yra Rafaelis Nadalis (ATP 1). Pirmoje savo kovoje šveicaras neturėjo problemų ir priartėjo prie savo užsibrėžto tikslo, pasiekti pusfinalį ir to jam užteks, kad taptų Nr.1 reitinge.

Pirmoji akistata prieš Rubeną Bemelmansą (ATP 116) susiklostė labai lengvai, tenisininkas iš Šveicarijos laimėjo rezultatu 6-1 6-2, jų susitikimas truko vos 49 minutes.

Rogeris Federeris priešininkui nesuteikė nei progos pakovoti dėl pergalės ir savo pirmąjį ir antrąjį padavimus laimėjo daugiau nei 85% tikslumu. Jis taip pat atliko 6 padavimus be atsako, o tuo tarpu belgas pasižymėjo klaidomis.

Sekančiame etape antrosios pasaulio raketės laukia Philippas Kohlschreiberis (ATP 36), tai jau bus 13 tenisininkų susitikimas, kol kas visus kartus pergalę šventė šveicaras.

Už pergalę pirmame etape žaidėjai gaus 26,165 € ir 45 reitingo taškus.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts