Rogeris Federeris nesunkiai įveikė ir Richardą Gasquetą (VIDEO)

Australijoje Rogeris Federeris ir toliau sėkmingai gina savo titulą, dėl patekimo į aštunfinalio etapą jis užtikrintai įveikė prancūzą Richardą Gasquetą (ATP 31). Tenisininkų kova truko dvi valandas ir vieną minutę.

Rogeris Federeris užtikrintai pradėjo mačą ir žaidžiant ketvirtą padavimą įgijo pranašumą, o ties aštuntu padavimu jis dar kartą laimėjo varžovo padavimą ir pirmąjį setą rezultatu 6-2.

Antrasis setas turėjo šiek tiek daugiau intrigos, tačiau jo pabaigoje šveicaras vėl laimėjo priešininko padavimą ir išsiveržė į priekį setais 2:0.

Trečiasis setas prasidėjo taip pat Rogerio Federerio naudai, jis gana nesunkiai laimėjo prancūzo padavimą, visgi po kiek laiko Prancūzijos tenisininkas išlygino rezultatą. Setui einant į pabaigą Richardas Gasquetas pradėjo klysti ir tuo pasinaudojo antroji pasaulio raketė ir sėkmingai užbaigė mačą laimėdamas varžovo padavimą paskutinį kartą.

Galutinis mačo rezultatas (6-2, 7-5, 6-4).

Kitame etape praeitų metų nugalėtojo lauks vengras Martonas Fucsovics (ATP 80), kuris niekada nebuvo žaidęs pagrindiniame Australijos didžiojo kirčio etape iki šiol, o dabar jis jau aštunfinalyje.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts