Rogeris Federeris po trijų setų kovos pasiekė pusfinalį Olandijoje ir vėl taps pirmąja pasaulio rakete (VIDEO)

ATP Roterdamo turnyrą dar ilgam prisimins teniso sporto gerbėjai ir žaidėjai, o ypatingai Rogeris Federeris (ATP 2), kuris nuo kitos savaitės taps pirmąja pasaulio rakete. Kelyje į olimpo viršūnę šveicaro paskutiniu oponentu tapo Robinas Haase (ATP 42), kuris kaip galėjo priešinosi būsimajai pirmajai raketei ir bandė apginti namų kortų sienas, tačiau to padaryti jam nepavyko.

Rogeris Federeris triumfavo mače rezultatu 4-6 6-1 6-1 ir pateko į pusfinalį, kuriame jis susitiks su Andrea Seppio (ATP 81) arba Danilo Medvedevo (ATP 57) poros nugalėtoju.

Nuo Australijos Didžiojo turnyro tenisininkas iš Šveicarijos demonstruoja puikią formą, o šiame mače jis vėl pasižymėjo stabiliu padavimu. Nors pirmasis setas ir nebuvo toks kokio galbūt tikėjosi šveicaras, tačiau po šalto dušo prabudęs tenisininkas padarė išvadas ir antrame, trečiame sete nepaliko vilčių olandui.

Už patekimą į pusfinalį žaidėjas gaus 99,065 € ir 180 reitingo taškų, kurių pakaks aplenkti Rafaelį Nadalį (ATP 1).

Rogeris Federeris yra vyriausias tenisininkas, kuris tapo pirmąja pasaulio rakete, paskutinį reitingo viršūnėje jis buvo 2012 metų sezone.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts