Rogeris Federeris pateko į septintą Australijos didžiojo kirčio turnyro finalą

Rogeris Federeris (ATP 2) dėl patekimo į finalą susitiko su jaunuoju Pietų Korėjos talentu Hyeonu Chungu (ATP 58), kuris savo kelyje įveikė brolius Zverevus ir Novaką Djokovčių. Visgi pusfinalio mačas žymiai geriau susiklostė teniso „maestro“, kuris į kortą žengė susikaupęs ir pasiruošęs visiems scenarijams.

Pusfinalio dvikova prasidėjo nuo korejiečio padavimo pralaimėjimo ir šveicaras iš kart išsiveržė į priekį, o pirmą setą laimėjo rezultatu 6-1. Antrasis setas prasidėjo nuo medicininės pertraukėlės, o po jos Rogeris Federeris vėl laimėjo varžovo padavimus. Rezultatui esant 5-2 jaunasis talentas suprato, kad tokio prasto žaidimo priežastis yra skausminga pūslė ant kojos ir ji jam niekaip neleis tęsti mačo.

Hyeonas Chungas pasitraukė, o galutinis mačo rezultatas 1:0 setais ir 6-1, 5-2 padavimais.

Geriausias Šveicarijos tenisininkas į „Australian Open“ finalą pateko jau 7 kartą ir bandys iškovoti šeštą šio kirčio titulą, tačiau jo kelyje savo antrojo Grand Slam'o titulo siekiantis Marinas Čiličius (ATP 6).

Turnyro nugalėtojas gaus 3,129,432 $ čekį ir 2000 reitingo taškus.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts