„Roland Garros“ turnyre į aštuntfinalį pateko 17-metė amerikietė ir 18-metė lenkė

Savo žaidimu Prancūzijos didžiojo kirčio turnyre ir toliau visus stebina vienos jauniausių turnyrų žaidėjų. Lenkė Iga Swiątek (WTA 104) po trijų setų kovos pranoko Moniką Puig (WTA 59), o JAV tenisininkė Amanada Anisimova (WTA 51) iveikė rumunę Iriną Begų (WTA 116).

Lenkijos atstovė pirmą setą pralaimėjo sausu rezultatu, tačiau atsigavo ir iškovojo pergalę 0:6, 6:3, 6:3. Visas susitikimas truko 1 valandą ir 51 minutę.

Tai buvo pirmasis 104-osios raketės pralaimėtas setas šiame turnyre. Priminsime, kad vos prieš porą dienų jį šventė savo 18-tą gimtadienį.

Kitame susitikime A. Anisimova 7:6, 6:4 nugalėjo patyrusią rumunę, kuri šiame turnyre tikrai žaidė neblogai. Jų susitikimas truko 1 valandą ir 42 minutes.

Už patekimą į aštuntfianlį žaidėjos gauna 222,000 € ir 240 reitingo taškų. Kol kas, tai jų geriausias pasiekimas šiame turnyre. Tiesa lenkė dalyvauja čia pirmą kartą, o amerikietė antrą.