Roterdamo turnyro atomazga – finale susitiks vėl geriausias Rogeris Federeris ir su juo lyginamas Grigoras Dimitrovas

Sėkmingai pusfinalio etapus įveikę šveicaras Rogeris Federeris (ATP 2) ir bulgaras Grigoras Dimitrovas (ATP 5) pateko į Nyderlanduose vykstančio ATP 500 serijos turnyro finalą.

Grigoras Dimitrovas pusfinalio mače su belgu Davidu Goffinu (ATP 7) sužaidė vos setą – kova baigėsi rezultatu 6-3, 0-1. Bulgaro priešininkas pasitraukė iš mačo po kuriozinės situacijos, kuomet kamuoliukas pataikė tiesiai jam į akį.

Kitame pusfinalyje, po šio turnyro į pirmąją reitingo vietą jau ketvirtą kartą sugrįšiantis Rogeris Federeris susitiko su italu Andreasu Seppiu (ATP 81). Nors ir pademonstravo puikų pasipriešinimą, jis turėjo pripažinti teniso pasaulio maestro pranašumą – mačas baigėsi rezultatu 6-3, 7-6.

Roterdamo finalas bus 7-asis Rogerio Federerio ir su juo dažnai lyginamo Grigoro Dimitrovo susitikimas. Šveicaras kol kas yra laimėjęs visus jų tarpusavio susitikimus.

Už patekimą į finalą abu žaidėjai užsitikrino 196,875 € ir 300 reitingo taškų.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts