Rusijos teniso federacija: M. Šarapova grįš į reitingo viršūnę

Sezonui pasibaigus daugelis teniso žaidėjų ir federacijų ruošiasi ateinatiems iššūkiams naujais metais. Rusijos teniso federacijos vadovas Šamilas Tarpiševas neseniai pasidalino savo mintimis apie Rusijos ATP ir WTA žaidėjus ir paminėjo, kad Marija Šarapova (WTA 29) gali vėl tapti geriausia pasaulio tenisininke.

"Šiuo metu moterų tenise nėra aiškaus lyderio ir kiekviena TOP12 žaidėja gali laimėti bet kurį teniso turnyrą" Minėjo federacijos vadovas.

Kalbant apie buvusią pirmą pasaulio raketę jis pridūrė, kad jei ji toliau palaikys tokį tempą, tai ji vėl pateks į geriausių dešimtuką.

Š. Tarpiševas paklaustas apie Marijos tapima pirma pasaulio rakete atsakė "Ji gali būti numeris vienas, nes jūs neturite aiškaus lyderio. Marija vis kartoja, kad nori dalyvauti Olimpinėse žaidynėse vėl, o ankstyva sezono pabaiga ir ilgesnis pasiruošimas išeina į naudą."

Rusijos teniso federacija tikisi, kad traumos ir kiti trūkumai liks praeityje, o geras ir ilgas pasiruošimo sezonas atneš pergales.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts