Rytoj startuosiančio „Laver Cup“ apžvalga (Video)

Kas tas „Laver Cup“ ? Rod Laver taurė, tai tarptautinis teniso turnyras, kuris vyksta išskirtinai ant kietosios "hard" dangos. Turnyras vyks kasmet, išskyrus tuos metus kai vyksta olimpiada. Turnyro kovos principas yra dviejų komandų, tai Europos komandos ir Pasaulio komandos varžymasis tarpusavyje. Kiekviena komanda turi po šešis žaidėjus ir trenerį. Turnyro danga ypatinga, nes jos spalva tamsiai juoda.

Žaidimo principas paprastas kaip ir kitų teniso turnyrų, 2 komandos ir 12 žaidėjų sužais 9 vienetų mačus ir 3 dvejetų mačus per 3 dienas. Mačai bus žaidžiami įprasta sistema iki dviejų setų pergalės, tačiau trečiame sete vietoje pilno seto bus žaidžiamas Tiebreak iki 10 taškų. Už kiekvieną pergalę komanda gaus po tašką.

Rod Laver garbei rengiamas turnyras iš karto susilaukė didelio susidomėjimo, ypatingai prie turnyro organizavimo prisidėjo Roger Federer. Kas tas Rod Laver? Tai vienas žymiausių teniso žaidėjų per visą istoriją. Australas per savo karjerą yra laimėjęs 200 titulų, yra buvęs pirmąja pasaulio rakete ir du kart laimėjo visus didžiojo kirčio turnyrus per vienerius metus, tai jis padarė 1962 ir 1969 metais.

Turnyras vyks Čekijoje, Prahos mieste, Q2 arenoje.

Europos komanda : Rafael Nadal (ATP 1), Roger Federer (ATP 2), Marin Čilič (ATP 5), Dominic Thiem (ATP 7), Alexander Zverev (ATP 4), Tomaš Berdych (ATP 19).
Kapitonas : Bjorn Borg.

Pasaulio komanda : Jack Sock (ATP 21), Nick Kyrgios (ATP 20), John Isner (ATP 17), Sam Querrey (ATP 16), Denis Shapovalov (ATP 51), Francis Tiafoe (ATP 72).
Kapitonas : John McEnroe

Video paaiškinimas :

View post on imgur.com

Daugiau info : https://lavercup.com/

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts