S. Halep be trenerio sunkiai susitvarkė su E. Bouchard

Antroji pasaulio raketė pergalingai pradėjo turnyrą Dubajuje, tiesa ne taip lengvai kaip galėjo tikėtis. Simona Halep (WTA 2) pirmą kovą žaidė jau antrame etape, o jos varžove tapo Eugiene Bouchard (WTA 79), kuri pirmame etape nugalėjo Verą Lapko (WTA 60).

Buvusi pirmoji pasaulio raketė turėjo kaip reikiant pasistengti, kad įveiktų Kanados teniso žvaigždę. Galutinis susitikimo rezultatas 7-6, 6-4, o visa kova truko 1 valandą ir 44 minutes.

Jau pirmame sete matėsi, kad lengva nebus, o rumunė įgijusi pranašumą labai greitai jį prarado ir abi žaidėjos nukeliavo į pratęsimą. Visgi jame S. Halep įrodė savo pranašumą, o pergalinga žaidimą perkėlė ir į antrą setą.

Antro seto pradžioje ji susikūrė pranašumą, kurį išlaikė iki akistatos pabaigos.

Už patekimą į aštuntfinalio etapą ji gaus 29,695 $ ir 105 reitingo taškus. Kitame etape jos lauks Lesja Tsurenko arba Lin Zhu.

Jei S. Halep triumfuos šiame turnyre, o N. Osaka kris jau pirmoje kovoje, tai taškų skirtumas tarp rakečių liks nedidelis.