Seniausia teniso gerbėja pasaulyje? Rafaelis Nadalis turi šimtametę fanę

Visi žino kas yra Rafaelis Nadalis ir koks puikus jis teniso žaidėjas, kuris nepalieka abejingų po savo mačų. Dabartinės pirmosios pasaulio raketės gerbėjų apstu visame pasaulyje, tačiau viena gerbėja išsiskiria iš kitų.

Felisa Munoz, kuriai šiais metais suėjo 100 metų yra viena iš seniausių Rafaelio Nadalio fanių. Kaip ji sako pati pradėjo žiūrėti tenisą prieš maždaug 10 metų, kai ispanas pradėjo triumfuoti visuose turnyruose.

Kaip viena iš Felisos Munoz dukterų sako „Ji tiesiog sėdi patogioje vietoje ir žiūri kiek įmanoma daugiau mačų. Sezono eigoje kaip Rafaelis Nadalis gavo traumą, ji nustojo žiūrėti tenisą“.

Senolė žino viską apie Rafaelį Nadalį, visus jo ritualus, poelgius ir kas jo treneriai ir mano, kad visa tai suteikia jam žavesio. O paklausta apie kitus žaidėjus pasakė jog ji nemėgsta kitų, tokių kaip Novakas Djokovičius, kuris laužo raketes.

Mainais už tokį palaikymą pirmoji pasaulio raketė nusiuntė savo ištikimai gerbėjai nuotrauką su parašu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts