Sensacija – N. Džokovičius per du setus nusileido P. Kohlschreiberiui (VIDEO)

Indian Velse vykstančiame "Masters" turnyre žiūrovai sulaukė didžiausios sensacijos per visą turnyrą. Pirmoji pasaulio raketė Novakas Džokovičius trečiame turnyro etape nusileido Philipui Kohlschreiberiui (ATP 39) ir savo pasirodymą tęs tik dvejetų turnyre.

Netikėta baigtis nustebino ne vieną, tačiau puikiai žaidęs Vokietijos tenisininkas iškovojo pergalę rezultatu 6-4, 6-4. Visas susitikimas truko 1 valandą ir 36 minutes.

Nors pirmame sete abu žaidėjai turėjo galimybių laimėti savo priešininko padavimų seriją, tačiau tai pavyko padaryti tik 39-ajai raketei, o serbas nepasinaudojo progomis išlyginti rezultatą.

Antrame sete reitingo lyderis iš karto pralaimėjo savo geimą ir atsilikinėjo rezultate. Vėliau skirtumas dar labiau išaugo, tačiau tik trumpam.

N. Džokovičius iš 5 galimybių laimėti priešininko padavimo seriją pasinaudojo tik kartą, tačiau, tai nieko nepakeitė.

Už patekimą į ketvirtfinalį vokietis gaus 91,205 $ ir 90 reitingo taškų. Tai yra antroji jo pergalė iš 10 žaistų susitikimų.

Video:

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts