Sensacija teniso čempionate Dubajuje: Grigoras Dimitrovas neįveikė net pirmojo etapo

Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykstančiame „Dubai Duty Free“ vyrų teniso čempionate jau pirmoji diena pateikė ne vieną staigmeną. Viena netikėčiausių – ne geriausią formą demonstruojančio tenisininko iš Tuniso Maleko Jaziri (ATP 117) pergalė prieš ketvirtąją pasaulio raketę Grigorą Dimitrovą. Mačas baigėsi rezultatu 6-4, 5-7, 4-6.

Šio susitikimo baigtis yra net daugiau nei netikėta – statistika nerodo aiškaus tunisiečio pranašumo. Atvirkščiai, Grigoras Dimitrovas dėl šio pralaimėjimo gali kaltinti tik save: nors ir nesunkiai laimėjo pirmąjį setą, bulgaras padarė krūvą klaidų ir lemiamu momentu taškus dovanojo varžovui. Atlikęs 14 padavimų be atsako, prie jų jis į sąskaitą įsirašė ir 12 dvigubų klaidų, o Maleko Jaziri galėjo džiaugtis pergale.

Kitame etape 35-erių tunisietis susitiks su olandu Robinu Haase (ATP 43). Rugsėjo mėnesį laimėjęs „Challenger“ serijos turnyrą Stambule, Maleko Jaziri visą šį laiką balansavo ties pirmu įvairių turnyrų etapu, tad pergalė kitame mače jam būtų ilgai lauktas pasiekimas.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts