Sensacijos belaukiant: R.Berankis rytoj mes iššūkį stipriausiam pasaulio tenisininkui

R.Berankio laukia karjeros dvikova

Po istorinės pergalės „Roland Garros“ aikštyne geriausias Lietuvos tenisininkas ruošiasi didžiausiam šio sezono iššūkiui. Šeštadienio popietę, trečiajame „Grand Slam“ serijos turnyro rate R.Berankis susitiks su legendiniu Novaku Džokovičiumi bei bandys pakartoti Dovydo ir Galijoto kovos scenarijų.

Tokią progą Lietuvos tenisininkas savo karjeroje jau turėjo tris kartus, tačiau nei viena iš jų netapo realybe. Tiesa „Cincinnati Masters“ turnyre pirmajame sete R.Berankis trumpam pirmavo, bet galiausiai 34-erių serbas iškovojo pergalę 7:6(7:2), 6:4.

Mažai kas tikisi stebuklo ir dabar, juolab žinant tai, kad Serbas šiuo metu demonstruoja puikią fizinę formą, o jo pagrindinis tikslas – atimti karūną iš praėjusių metų čempiono Rafaelio Ndalio.

„Tai – klišė, bet viskam ruošiuosi diena po dienos. Man labai svarbu „išlikti momente“, – po pergalės prieš urugvajietį Pablo Cuevas sakė Serbijos teniso legenda.

Vertėtų paminėti, kad garsiausi teniso apžvalgininkai mano, jo Ričardas Berankis gali įdurti Serbui tik pačioje dvikovos pradžioje. Teigiama, kad lietuvis nelaimės nė vieno seto ir N.Džokovičius po lengvos pergalės žengs link finalo, tačiau visi esame mate kaip Ričardas mėgsta rizikuoti žaisdamas ant grunto ir kokių staigmenų gali pateikti.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts