Septintoji J. Valančiūno komandos pergalė iš eilės ir po pratęsimo palaužti NBA čempionai (VIDEO)

Už Atlanto žaidžiantis lietuvis ir toliau su savo komanda demonstruoja puikią formą bei pergalingą kelią. Toronto "Raptors" (19/4), kurioje žaidžia Jonas Valančiūnas iškovojo jau 7 pergalę iš eilės, bei namuose po pratęsimo nugalėjo Oklando "Golden State Warriors" (15/8) rezultatu 131:128 (38:25, 29:33, 29:30, 23:31, 12:9).

Nors pirmą kėlinį dviženkliu skirtumu laimėjo namai, tačiau jau antrame kėlinyje pranašumas tirpo, o dar kitus kėlinius laimėjo svečių komanda, kuri sugebėjo pasiekti pratęsimą. Visgi pratęsimas geriau susiklostė puikią formą demonstruojantiems Kanados krepšininkams.

Mūsiškis šiose rungtynėse per 16 minučių vėl pademonstravo puikų taiklumą ir pelnė 12 taškų (4/5 dvitaškiai, 4/4 baudos metimai), atkovojo 4 kamuolius, blokavo varžovo metimą, tačiau kartą prasižengė ir prarado kamuolį.

Rezultatyviausias nugalėtojų komandoje buvo Kawhi Leonard'as su 37 taškais, Pascal Siakam pridėjo 26.

Pralaimėtojų gretose dar vieną šou surengė Kevinas Durantas, kuris pelnė 51 tašką, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus