Roland Garros organizatoriai neduos skirstytos vietos Serenai Williams, ji žais kaip ir kitos žemo reitingo žaidėjos

Tituluota ir visų žinoma buvusi pirmoji pasaulio raketė Serena Williams (WTA 453) savo vertę Prancūzijos didžiojo kirčio turnyre turės įrodyti kaip ir visos kitos žaidėjos. Amerikietei organizatoriai pranešė, kad ji negaus skirstytos vietos (Seeded), nes jie laikosi WTA reitingo taisyklių ir negali daryti išlygų.

Ką, tai reiškia? Įmanomas variantas, kad Serena Williams (WTA 453) jau pirmuose etapuose gali gauti stiprią priešinininkę kaip Simona Halep (WTA 1), Karolina Wozniackia (WTA 2) ar kitas aukšto reitingo žaidėjas.

Visgi organizatorių nuomonė skiriasi nuo kitų žymių teniso pasaulio narių. Marija Šarapova (WTA 29) prieš keletą dienų, žaidžiant Romoje pareiškė, kad Serena turėtų būti skirstyta žaidėja ir norėčiau, kad tokia taisyklė pasikeistu. Elina Svitolina (WTA 4) taip pat pareiškė palaikymą JAV tenisninkei ir pasakė, kad gimdymas yra naturalus dalykas ir moterims turėtų būti kitokios sąlygos.

Vis tik kitų žaidėjų atžvilgiu tai būtų neteisinga, nes ji užimtų kažkurios žaidėjos vietą. Šis didžiojo kirčio turnyras bus pirmasis po gimdymo buvusiai pirmąjai pasaulio raketei.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts