Netikėtoje finalo poroje tarp dviejų jaunių, geriau pasirodė Danilas Medvedevas

Sidnėjaus turnyre Australijoje dalyvavo begalė tenisininkų, kurie turėjo daug patirties ir aukštus reitingus, tačiau nei vienas jų finalo nepasiekė. Du jaunuoliai Danilas Medvedevas (ATP 84) ir vietinis žaidėjas Aleksas De Minauras (ATP 167) nepaliko šansų kitiems kovoje į finalą.

Finalo dvikovoje jaunuoliai taip pat atrodė įspūdingai ir žiūrovams parodė puikų tenisą. Visas mačas truko tris setus, o jaunuoliai korte praleido 2 valandas ir 15 minučių. Galutinis mačo rezultatas 2:1 (1-6 6-4 7-5).

Nors 18-metis Aleksas De Minauras puikiai pradėjo finalo mačą, tačiau po pirmo laimėto seto 6-1 jis atsipalaidavo, o tai buvo puiku proga grįžti į mačą rusui, kuria jis ir pasinaudojo.

Žiūrovams labiausiai įsiminė trečiasis, lemiamas setas, kuriame netrūko intrigos. Iš pradžių atrodė, kad tenisininkas iš Australijos pavargo ir neturės jėgų, ypač po to, kai pralaimėjo savo du padavimus. Visgi išsaugojęs mačo tašką demonu pravardžiuojamas žaidėjas išlygino rezultatą į 5-5, tačiau to nepakako.

Australas pastaruoju metu demonstruoja puikią formą, nors jam dar tik 18 metų jis laimėjo turnyrą dėl patekimo į Australijos didžiojo kirčio turnyrą, praeitą savaitę pateko į pusfinalį Brisbano turnyre.

Danilas Medvedevas, kuris 3 metais vyresnis už savo oponentą iškovojo savo pirmąjį ATP titulą ir tai jis padarė nuo kvalifikacijos etapo.

Rusui atiteko 83,650 $ ir 250 reitingo taškų.

Mačo akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts