Sloane Stephens pateko į „Roland Garros“ finalą, kur jos lauks pirmosios pasaulio raketės išbandymas

JAV tenisininkės ir be Serenos Williams pagalbos bando užkariauti teniso moterų olimpą. Prancūzijos didžiojo kirčio pusfinalyje sustikusios dvi JAV teniso žaidėjos Sloane Stephens (WTA 10) ir Keys Madison (WTA 13) pademonstravo aukšto lygio tenisą. Tiesa eilinį kartą 10-oji pasaulio raketė ir jau turinti didžiojo kirčio titulą žaidėja šį mačą laimėjo 6-4, 6-4.

Amerikietės grunto korte praleido 1 valandą ir 19 minučių.

Kaip mačo nugalėtoja sakė "Ramiai, aš žinau ką darau", savo žodžius ji ištėsėjo ir pateko į dar vieną "Grandslamo" finalą.

Nors daugelis teniso ekspertų nesitikėjo tokia žaidėjos sėkme ir manė, kad ji kovas baigs dar turnyrui einant į antrą savaitę, tačiau ji įrodė, kad yra verta būti finale.

Pusfinalio mače varžovei nepadėjo net 7 padavimai be atsako ar begalo agresyvus ir stiprus žaidimas.

Kol kas, tai geriausias tenisininkės pasiekimas Prancūzijoje, iki šiol ji nukeliaudavo tik iki ketvirtosios kovos. Finale jos lauks labai rimtas išbandymas, ji susitiks su Simona Halep (WTA 1). Šios žaidėjos tarpusavyje susitiks jau 8 kartą, kol kas pirmoji pasaulio raketė laimėjo 5 akistatas.

Už patekimą į finalą žaidėjos gaus po 1,120,000 € ir 1300 taškų.

Maco akimirkos :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts