Sportas ir religija (ne)suderinama? (VIDEO)

Ar įmanoma suderinti sportą ir religiją? Yra apstu pavyzdžių, kai įvairaus tikėjimo sportininkai dėl religijos negali varžytis ar tęsti varžybų. Visi prisimename, kad I. Jaaberas buvęs BC "Žalgiris" komandos narys dėl religijos buvo priverstas palikti klubą, o vakar panaši situacija įvyko ir teniso mače.

Kinijoje „Shenzhen“ turnyre ketvirtfinalio mače tarp izraelio atstovo Dudi Sela ir ukrainiečio Aleksandr Dolgopolov įvyko kuriozas. Trečiame sete prasidėjus antram geimui, žaidėjas iš Izraelio tiesiog nuėjo ir atsisėdo ant suoliuko.

Praėjus šiek tiek laiko situacija paaiškėjo. Dudi Sela paaiškino, kad prasidėjo švenčiausia diena metuose dar vadinama „Yom Kippur“. Judaizme ši diena turi kintamą datą, o šiais metais ji buvo rugsėjo 30, tad saulei pradėjus leistis tenisininkas buvo priverstas pasiduoti.

Iki mačo žaidėjas iš Izraelio prašė, kad organizatoriai mačą perkeltu, tačiau negavo teigiamo atsakymo kaip skelbė žaidėjas savo interviu.

Video :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts