Tai, ką reikia žinoti prieš „Us Open“ pusfinalio mačą tarp Rafael Nadal ir J.M. Del Potro

Laukia išties įspūdingas mačas tarp šių žaidėjų, kurie dabar demonstruoja tobulą žaidimą. Rafael Nadal pirmoji pasaulio raketė iš Ispanijos bus pasiruošęs atsirevanšuoti prieš Argentinos „Tandilo“ bokštą Juan Martin Del Potro (ATP 28).

Abu žaidėjai savo kolekcijoje jau turi po „Us Open“ titulą. Titulų skaičiumi čia pranašesnis ispanas, kuris yra iškovojęs du titulus, vieną 2010, o kitą 2013 metais. Juan Martin Del Potro savo turi vieną titulą, tačiau jį iškovojo metais anksčiau už ispaną. Abu žaidėjai finale įveikė puikius priešininkus, Rafael įveikė Novak Djokovič (abu kartus), o argentinietis įveikė Roger Federer, nors finalo mače atsilikinėjo setais.

Rafael Nadal turi neįtikėtina rezultatą didžiojo kirčio pusfinaliuose 22 pergalės ir vos 3 pralaimėjimai. Kur jo paslaptis? Ekspertai sako jog formą pagavusi ispaną sustabdyti yra ypatingai sunku, o „Rolland Garros“ turnyro pusfinalyje to dar niekam nepavyko padaryti, 10 pergalių ir 0 pralaimėjimų. „Australian Open“ 4/1, „Wimbledon“ 5/0 ir „Us Open“ 3/2.

Argentinos atstovas negali pasigirti tokiais didžiojo kirčio rezultatais, visgi jis yra ne kartą pasiekęs tolimus turnyro etapus.

Šveicarui Roger Federer iškritus iš turnyro, o ispanui toliau tęsiant pergalingą kelią nekyla klausimų, kad Rafael ir po šio turnyro liks pirmoji raketė.

Rafael Nadal kol kas neturėjo ypatingai sunkaus mačo, kur susidurtu su didelėmis problemomis ar lemiamais mačo taškais, to priežastys gali būti dvi, neįtikėtinai geras žaidimas arba nepakankamai stiprūs priešininkai. J.M. Del Potro čia galėjome jau ir nepamatyti, mače su Dominic Thiem jis išsaugojo du lemiamus mačo taškus, taip pat jis setais atsilikinėjo 0-2, tik ypatingai didelių pastangų dėka mes matome jį čia.

Tarpusavio mačų rezultatas 8-5 ispano naudai. Galima teigti, jog abu žaidėjai gali laimėti susitikimus. 2009 „Us Open“ turnyro pusfinalyje argentinietis neturėjo problemų žaidžiant su Rafael Nadal.

Paskutinį žaidėjų susitikimą, kuris vyko 2016 olimpinėse žaidynėse, laimėjo Juan Martin Del Potro. Mačas taip pat vyko pusfinalyje ir prireikė, net trijų setų.

Mačo apžvalga :

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts