Teniso žaidėjai, kurie karjerą baigė 2018 metais

2018 metų sezonas oficialiai baigtas, o žaidėjai ilsisi arba jau ruošiasi naujam teniso sezonui. Visgi šie metai daugeliui buvo nelengvi, vieni kamuojami traumų, kiti prasto pasiruošimo ar jau amžiaus nutarė pailsėti ar net baigti karjerą. O karjerą netikėtai baigė ne vienas puikus teniso žaidėjas, o kiti išdidžiai pasitraukė sulaukė tam tikro amžiaus.

 1. Roberta Vinči (35 metai)
  Italė savo žaidimu žavėjo ne vieną, jos įdomus ir netradicinis stilius varė iš proto priešininkes. Per savo karjerą ji buvo pasiekusi 7 reitingo vietą vienetuose ir pirmą reitingo vietą dvejetuose. Žinoma žaidėja labiau pasižymėjo kaip dvejetų žaidėja ir iškovojo ne vieną didžiojo kirčio titulą, tačiau žaisdama viena ji pateikė ne vieną staigmeną.

 2. Martina Hingis (38 metai)
  Šveicarė per savo karjerą iš teniso pasitraukė ne kartą, tačiau vis sugrįždavo, visgi šis kartas veikiausiai bus paskutinis. Ji pabuvojo ne tik vienetų pirmoje vietoje, tačiau ir dvejetų, o per karjerą laimėjo 5 didžiojo kirčio titulus vienetuose.

 3. Agnieška Radwanska (29 metai)
  Lenkės sprendimas baigti karjerą nustebino ne vieną, o dar tokiame jauname amžiuje. Pastaruoju metu geriausia Lenkijos teniso žaidėja spėjo pasiekti tik vieną didžiojo kirčio titulą, tai ji padarė Vimbldone 2012 metais. Visgi žaidėja yra 7-oje vietoje pagal uždirbtus pinigus, o per karjerą laimėjo ne vieną titulą. Didžiausią įtaką baigti karjerą padarė traumos ir sukurta šeima.

 4. Gilles Muller (35 metai)
  Jau nebe jauno amžiaus Liuksemburgo žaidėjas nutarė dėti tašką po tragiško sezono. Nors jis buvo jaunimo pirmoji teniso raketė, tačiau per savo karjerą taip ir nepasiekė aukštumų. G. Mulleris laimėjo du titulus per karjerą ir abu 2017 metais.

 5. Michailas Južnas (36 metai)
  Rusijos teniso žvaigždė ir pravardę "pulkininkas" gavęs žaidėjas pavargo nuo teniso ir pasitraukė gražiai. Jis paskelbė viešai, kad šie metai jam paskutiniai ir jis žais savo mylimiausiuose turnyruose. Per karjerą jis pasiekė 8-tą reitingo vietą laimėjo ne vieną ATP titulą.

Pilnas sąrašas:
Julien Benneteau
Jurgen Melzer
Florian Mayer
Alejandro Falla
Francesca Schiavone

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts